اخبار فارکس 11 بهمن 1401: XAU/USD همچنان در مسیر رسیدن به 1911 دلار قرار دارد.

اخبار فارکس 11 بهمن 1401

با هم نگاهی به اخبار فارکس در یازدهمین روز بهمن 1401 می اندازیم. نمودار طلا نشان دهنده روند نزولی روزانه است. هر چند به طور کلی در کانال صعودی قرار دارد. خریداران باید مقاومت 1935 دلاری را پس بگیرند تا مطمئن شوند روند نزولی اصلاحی پایان یافته است.

شاخص قدرت نسبی 14 روزه (RSI)، به سمت بالا حرکت می‌کند. از طرف دیگر مقاومت بحرانی بعدی در سطح روانی 1950 دلار نیز مشاهده می‌شود. باید ببینیم ادامه روند بازار به چه صورتی خواهد بود. اگر سطح 1911 شکسته شود انتظار سقوط قیمت تا 1900 دلار وجود دارد که در واقع بهترین نقطه برای خرید سوئینگی است.

امروز اخباری در مورد تورم و شاخص های اقتصادی در حوزه یورو منتشر می شود. خبرهای از شاخص های مختلف در فرانسهف المان و ایتالیا مخابره می شود که تاثیر کوتاه مدتی روی یورو خواهند داشت. پس از گر روی جفت ارزهای ترید می کنند که شامل یورو هستند به این اخبار توجه داشته باشید. هم چنین در نظر داشته باشید که اگر تورم در کشورهای اروپایی کاهشی باشد، ممکن است باعث ریزش دلار هم شود. از این رو اخبار اروپا برای افرادی که روی جفت ارزهایی اصلی ترید می کنند هم، باید مهم باشد. ساعت 17 شاخص تولید ناخالص داخلی کانادا و ساعت 18:30 شاخص اطمینان مصرف کننده ایالات متحده منتشر می شوند که بسیار مهم هستند.شاخص اطمینان مصرف کننده در ماه گذشته، 108.3 بوده که پیش بینی می شود این ماه کمی بیشتر باشد. اگر مقدار ان زیادتر شود برای ارزش دلار خوب خواهد بود و ادامه روند ریزشی دلار را خواهیم داشت.

پیشنهادی:   اخبار فارکس 10 بهمن 1401 : این هفته منتظر خبرهای نرخ بهره باشید!

در این مقاله سعی کردیم مهم ترین اخبار و تحلیل ها در مورد طلا و دیگر جفت ارزهای محبوب را از سایت های fxstreet و forexsactory ارائه دهیم. البته این اطلاعات، سیگنال خرید و فروش نیستند. اگر نیازمند سیگنال فارکس هستید، کافی است در کانال VIP ما عضو شوید.

3/5 - (2 امتیاز)

مقالات پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *