سیگنال فارکس

خیلی از فعالین در حوزه معاملات فارکس، از سیگنال‌ها برای کسب سود استفاده می‌کنند. دلیل عمده استفاده آن‌ها از سیگنال فارکس، نداشتن زمان کافی برای آموزش یا تحلیل است. اما آیا می‌توان به هر سیگنالی اعتماد کرد؟

تعریف سیگنال در بازارهای مالی

سیگنال را می‌توان یک پیشنهاد خرید و فروش در بازارهای مالی تعریف کرد. از آنجایی که با توجه به یک سری الگوها، می‌توان روند بازار را پیش‌بینی کرد، افرادی که در این حوزه مهارت دارند (و ما آن‌ها را تریدر حرفه‌ای می‌نامیم) به دیگر کاربران فارکس، سیگنال خرید و فروش جفت‌ارز می‌دهند.

 

تریدرهای حرفه ای چگونه سیگنال میدهند؟

 یک تریدر حرفه‌ای با توجه به تجزیه و تحلیل‌های خود (که در حوزه‌های مختلف تکنیکال و فاندامنتال است) به دیگر معامله‌گران، سیگنال ارائه می‌دهد. خیلی از معامله‌گران نیز با استفاده از همین سیگنال‌ها، به ترید در فارکس، ارزهای دیجیتال یا دیگر بازارهای مالی می‌پردازند.

اهمیت سیگنال سودده در مدیریت سرمایه تریدرها

 مسلم است که تا چه میزان سیگنال فارکس مهم و تأثیرگذار هستند. اگر یک تریدر نتواند پیش‌بینی درستی از روند بازار داشته باشد، درآمد و دارایی همه افرادی که از سیگنال‌های او استفاده می‌کنند، به خطر می‌افتد. البته برعکس این قضیه هم صادق است.

سیگنال های فارکس رایگان

ویژگی‌های سیگنال فارکس معتبر

 هم‌اکنون در پلتفرم‌های مختلف اینترنتی، سیگنال فارکس مختلفی ارائه می‌شود. اما تا چه حد می‌توان به یک سیگنال اعتماد کرد؟ به عبارت صحیح‌تر چقدر می‌توان به مهارت، تجربه و یا پیش‌بینی معاملاتی یک تریدر مطمئن بود؟ اگر سیگنال پیشنهادشده، قیمت‌های ورود و خروج و حد سود و ضرر را تعیین کرده باشد، قابل‌اعتمادتر است. زمان ارائه سیگنال، مخصوصاً برای معاملات اسکلپ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در واقع این مؤلفه‌ها باید مشخص باشند تا معامله‌گر متوجه شود آیا یک سیگنال فارکس، سودآور است یا نه؟

چه سیگنالی قابل اعتماد است؟

از طرفی، اگر یک تریدر به شما سیگنالی بدهد که کمی اغراق‌آمیز و رؤیایی به نظر می‌رسد، باید به سودآوربودن آن سیگنال، شک کرد. پس می‌توان به‌عنوان یک شاخص مهم، حد ضرر و حد سود را در نظر گرفت. یعنی اگر سیگنالی حد ضرر و حد سود داشته باشد، قابل‌اعتمادتر است.

راهکاری ساده برای شناخت تریدر حرفه ای از غیرحرفه ای

 توصیه می‌کنیم که حتماً از سیگنال فارکس تریدرهای حرفه‌ای استفاده کنید. یک راهکار برای شناخت تریدر حرفه‌ای این است که تاریخچه معاملاتی او را موردبررسی قرار دهید و با توجه به آن، به سطح دانش و مهارت تریدر پی ببرید. حتی حرفه‌ای‌ترین تریدرها نیز در برخی از پیش‌بینی‌های خود، دچار اشتباه می‌شوند. به همین دلیل باید برآیند سیگنال فارکس پیشنهادشده توسط یک تریدر را در نظر بگیرید. اگر برآیند سیگنال‌هایی که یک تریدر می‌دهد مثبت باشد، آنگاه می‌توان آن را یک تریدر خوب و حرفه‌ای نامید.

 اگر به هر دلیل در فارکس ضرر کردید، آن را به چشم یک فرصت ببینید. بازار همیشه هست و همواره فرصت‌های خوبی برای کسب سود وجود دارند. از این رو اگر در یک معامله ضرر کردید، اشکالی ندارد. از این تجربه، عبرت بگیرید. مزیت بازار فارکس در این است که حتی می‌توانید از جریان نزولی بازار نیز سود کنید. مانند هر مهارت دیگری نیز، با تکرار و تمرین در معاملات فارکس می‌توانید به سطح قابل قبولی از تریدکردن برسید.

کانال سیگنال مستر اسکلپر

از آن جایی که درآمد حاصل از این بازار به دلار است می‌تواند تفاوت قابل توجهی در سطح زندگی افراد به وجود بیاورد. اگر شما هم تصمیمتان برای تغییر سطح زندگیتان جدی است می‌توانید فعالیت در بازار فارکس را با عضویت در کانال سیگنال فارکس مستر اسکلپر شروع کنید.

 

ربات‌های سیگنال فارکس تا چه حد معتبر هستند؟

امروزه ربات‌هایی وجود دارند که می‌توانند ترید کنند. این ربات‌ها به خاطر پیروی از الگوریتم‌های مشخص و تحلیل بازار به‌صورت سیستمی، به‌عنوان یکی از ابزارهای سیگنال‌دهی نیز مطرح هستند. اما نکته‌ای که وجود دارد این است که این ربات‌ها، صرفاً با برنامه‌ها و الگوریتم‌های از پیش ‌نوشته‌شده‌ای فعالیت می‌کنند. به عبارت صحیح‌تر این ربات‌ها، عمدتاً تحلیل تکنیکال انجام می‌دهند و کمتر شاهد تحلیل فاندامنتال توسط آن‌ها هستیم که کاملاً هم طبیعی است. از این رو در حوزه تحلیل تکنیکال، واقعاً می‌توان روی برخی از ربات‌های فارکسی حساب باز کرد. اما در مورد تحلیل فاندامنتال، طبیعتاً خیر.

سیگنال ‌فارکس برای یک تریدر چه سودی دارد؟

 شاید بپرسید سیگنال دهی برای یک تریدر چه سودی دارد؟ چرا یک تریدر وقت و انرژی خود را برای ترید کردن روی سرمایه خود نمی‌گذارد؟ سیگنال دهی با برآیند مثبت، برای یک تریدر رزومه‌ای قوی به شمار می‌آید. به همین دلیل تریدرها از سیگنال‌دهی و وقت گذاشتن روی آن استقبال می‌کنند.

سیگنال های رایگان فارکس

نگاه واقع‌بینانه به سرمایه‌گذاری در فارکس

مهم‌ترین نکته در مورد سیگنال رایگان فارکس، نگاهی واقع‌بینانه به آن‌ها است. به هیچ وجه تصور نکنید که قرار است در عرض یک‌شب در فارکس، میلیاردر شوید. صبر و مدیریت ریسک از مهم‌ترین چیزهایی هستند که باید در هنگام فعالیت در بازار ارزهای خارجی در نظر داشته باشید. بدون مدیریت ریسک و سرمایه، هیچ تریدری نمی‌تواند در بازار فارکس به موفقیت برسد. حتی اگر مهارت بسیار زیادی هم داشته باشد! مهارت و دانش، جنبه مهمی از معاملات است. اما مدیریت ریسک و احساسات و انتظارات واقعی از بازار، جنبه به‌مراتب مهم‌تری از فارکس به شمار می‌آیند.

درآمد دلاری معقول در فارکس

دوباره تأکید می‌کنیم که سیگنال VIP فارکس معتبر، راهی برای کسب درآمد دلاری به‌صورت پایدار هستند. مسلماً مقصود ما از درآمد دلاری، یک میلیون دلار در یک معامله نیست! بلکه میزان مشخص و قابل قبولی از سود، که با ریسک کم و در حوزه معاملات اسکلپ طلا انجام می‌شود. از طرفی سیگنال فارکس تلگرام فقط پیشنهادات معاملاتی هستند. خود تریدر، مختار است از سیگنال‌ها استفاده کند یا نکند.

قرار نیست یکشبه پولدار شوید!

کسب درآمد در فارکس یک پروسه آهسته و پیوسته است. هیچ تریدری یک‌شبه پولدار نشده است. از این رو مرحله به مرحله باید قواعد و قوانین مهم در فارکس را یاد بگیرید تا پس از مدتی بتوانید آن‌ها را در معاملات خود اعمال کنید. اما به هیچ وجه از آموزش غافل نشوید. شما باید آموزش‌های لازم در مورد فارکس را ببینید و بهتر است یک برنامه بلندمدت برای آموزش فارکس تنظیم کنید. در همه بازارهای سرمایه، منطق و تحلیل حرف اول را می‌زند و احساسات هیچ جایی ندارد.  اگر هم تمایل دارید می‌توانید از سیگنال فارکس کانال VIP مستراسکلپر با برآیند مثبت بهره‌مند شوید.

واقعیت درآمد و هزینه در ایران

 طبق گزارش وزارت کار و رفاه اجتماعی، حداقل خرج ماهانه یک خانواده 4 نفره در سال 1400، نه میلیون تومان بوده که خودتان می‌توانید برای سال 1401 این رقم را با تورم سی درصد سالانه تخمین بزنید! محض اطلاع، حقوق اداره کار و مزایای یک کارگر با دو فرزند در سال 1400، سه میلیون و نهصد هزار تومان بوده و میانگین حقوق یک کارمند رسمی دولت هم حدود 6 میلیون تومان بوده است!

درآمد دلاری اختیاری یا الزامی؟

مشخص است که نیاز به درآمد دوم حتی برای طبقه متوسط جامعه نیز یک ضرورت است. این موضوع نه‌تنها در ایران، در کشوری مانند آمریکا هم وجود دارد. موسسه کوالتریک که روی کسب‌وکارهای مختلف ایالات متحده آمریکا تحقیق می‌کند، در جدیدترین پژوهش خود گزارش داده که 38 درصد نیروی کار آمریکا، شغل دوم دارند و 14 درصد هم برای شغل دوم برنامه‌ریزی کرده‌اند. یعنی بیش از نصف نیروی کار آمریکا، دنبال درآمد دوم هستند. آمریکایی که تورمی بین 2 تا 5 درصد دارد!

راهکارهای مختلفی برای درآمد دوم وجود دارد. اما اگر باز هم درآمد دوم، ریالی باشد، نمی‌تواند دردی را دوا کند! پس بهتر است به دنبال درآمد دلاری باشید تا با توجه به ارزش کم تومان به دلار، تناسب قابل قبولی بین دخل و خرجتان ایجاد شود.

بین همه روش‌های درآمد دلاری امکان‌پذیر برای عموم مردم ایران، بازارهای مالی به‌خصوص فارکس و ارزهای دیجیتال جزو محبوب‌ترین‌ها هستند. اما ارزهای دیجیتال شرایط پرنوسان و ناپایداری بر آن‌ها غالب است. به‌طور مثال بهار 2022، بیت‌کوین حدود 40 هزار دلار ریزش و همه سرمایه‌گذارانش را ناامید کرد. اما فارکس به خاطر ماهیتش، حتی توسط دولت‌ها حمایت می‌شود و نوسانات آن بی‌حساب‌وکتاب نیستند!

مجموعه مستر اسکلپر

شاید تابه‌حال تجربه فعالیت در بازارهای مالی داشته باشید، اما به خاطر ضررهایی که کرده‌اید تصمیم گرفته‌اید که بی‌خیال تریدکردن شوید. حال اگر اطمینان داشته باشید که با استفاده از یک سازوکار درست‌وحسابی، می‌توانید در این بازار سود معقول و منطقی داشته باشید، چه دیدگاهی خواهید داشت؟

ازآنجایی‌که خیلی از تریدرها نیاز به مشاوره و راهنمایی‌های گوناگون قبل یا هنگام معامله دارند، از سیگنال ‌های تریدرهای حرفه‌ای‌تر و باتجربه‌تر استقبال می‌کنند. مجموعه مستر اسکلپر از سال پیش تلاش کرد تا یک سازوکار مناسب برای سیگنال ‌دهی ارائه کند که ماحصل آن، امروز پیش روی شماست.

 رضایت مشتریان

مطمئناً اصلی‌ترین سؤال شما این است که آیا این سیگنال‌ها معتبرند؟ سؤال بسیار به‌جایی است! کافی است نتایج این سیگنال ‌ها را ببینید. رضایت مشتریان‌ هم نشان‌دهنده این است که آن‌ها با این سیگنال ‌ها و اعمالشان در معاملات مختلف در بازار جفت ‌ارزها و طلا، توانسته‌اند سودهای خوبی (متناسب با سرمایه‌گذاریشان) داشته باشند.

 

چرا باید در کانال تلگرام مستر اسکلپر عضو شویم؟

 سیگنال ‌ها از طریق کانال تلگرامی ارائه می‌شوند. لذا می‌توان با استفاده از کانال، از سیگنال ‌های مختلف باخبر شوید و آن‌ها را با توجه به توصیه‌های تحلیلگر مجموعه مستر اسکلپر در پلتفرم معاملاتی خود اعمال کنید.

برگردیم به سوال ابتدای متن. آیا داشتن یک منبع درآمد پایدار و معقول می‌تواند تا حد زیادی مشکلات شما را برطرف کند؟ رابرت کیوساکی (سرمایه‌گذار و تاجر املاک آمریکایی) در کتاب پدر پولدار پدر بی‌پول، چندین بار تأکید می‌کند درآمد دوم داشته باشید و هزینه‌های جاری خود را از آن استفاده کنید. به‌عبارتی‌دیگر او اعتقاد دارد بهتر است درآمد اول را سرمایه‌گذاری کنید. البته واقعاً احتمال چنین چیزی در ایران نیست، اما می‌توان درصدی از درآمد اول را سرمایه‌گذاری کرد.
 (((این دنیای شماست. آن را معامله کنید))

عضویت شما در کانال تلگرام مستر اسکلپر چه سودی برای ما دارد؟

زمانی که شما زیرمجموعه ما می‌شوید و ما را به‌عنوان معرف، به بروکر خود اعلام کنید، باعث افزایش اعتبار ما نزد بروکر می‌شود و بروکر نیز تسهیلاتی در اختیار ما قرار می‌دهد.

مزایا و خدمات

به‌صورت 6 تا در دو سطر سه‌تایی (توی قالب لندینگ پیشنهادی به هانیه نشون بده)

پشتیبانی 24 ساعته

افتتاح حساب

آموزش

بین 5 تا 10 تا سیگنال روزانه

ابزارهای کاربردی

مسابقه و جایزه

اصلاً کانال سیگنال‌دهی خوب هم داریم؟

 به شما حق می‌دهم که این سؤال را بپرسید. در فضای مجازی، این‌قدر افراد بی‌هویت با ایجاد پیج و کانال و البته با داشتن اعتمادبه‌نفس کاذب! و ادعاهای دروغین دیده‌اید که باید هم این سؤال را بپرسید.
بله! اگر یک مجموعه از تحلیلگرهای حرفه‌ای و باتجربه استفاده کند، حتماً می‌تواند سیگنال‌های خوبی ارائه دهد. این موضوع را می‌توان از سابقه تریدهای تحلیلگر و سودهای افرادی که از آن سیگنال ها استفاده کرده‌اند، متوجه شد.

کانال تلگرام مستر اسکلپر چه چیزی دارد که بقیه کانال‌ها ندارند؟

رضایت مشتریان را ببینید تا خودتان متوجه شوید بقیه چه نظراتی داشته‌اند. در ضمن کدام مجموعه سیگنال‌ دهی دیده‌اید که پشتیبانی 24 ساعته هم داشته باشد؟

ماهیت این کانال چیست؟

کانال سیگنال‌دهی مجموعه مستر اسکلپر به‌صورت روزانه (از دوشنبه تا جمعه) سیگنال ‌های مربوط به طلا در بازار فارکس را ارائه می‌دهد. شما باید متناسب با توضیحات و توصیه‌های تحلیلگر، آن‌ها را در پلتفرم معاملاتی خود اعمال کنید.

چگونه از ضررکردن‌های متوالی در فارکس جلوگیری کنیم؟

 ترید در فارکس نیاز به مقدمات مختلف دارد. به‌جز آموزش و فعالیت در حساب دمو، باید مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک و احساس را نیز در نظر داشته باشید. متأسفانه خیلی از تریدرها به دلیل رعایت‌نکردن همین ویژگی‌ها، مرتباً ضرر کرده و درنهایت نیز جزو همان  افرادی می‌شوند که در این بازار موفق نیستند و عطای فارکس را به لقایش می‌بخشند! حال اگر از سیگنال ‌های یک تحلیلگر حرفه‌ای و باتجربه بهره بگیرید، می‌توانید با شرایط بهتری ترید کنید. دیسیپلین یا انضباط و ریسک‌پذیری به همراه مدیریت احساسات از اصلی‌ترین موضوعات برای موفقیت در معاملات است که پس از تجربه در ترید به دست می‌آید. 

کانال سیگنال مستر اسکلپر

از آن جایی که درآمد حاصل از این بازار به دلار است می‌تواند تفاوت قابل توجهی در سطح زندگی افراد به وجود بیاورد. اگر شما هم تصمیمتان برای تغییر سطح زندگیتان جدی است می‌توانید فعالیت در بازار فارکس را با عضویت در کانال سیگنال فارکس مستر اسکلپر شروع کنید.

 

 آیا سیگنالهای مستر اسکلپر می تواند از ضررهای بزرگ جلوگیری کند؟

خیلی‌ها در چرخه (سود کم، ایجاد اعتمادبه‌نفس کاذب، ترید با ریسک بالا، ضرر بالا، ناراحتی و عصبانیت، بلافاصله ترید بعدی برای جبران ضرر و سپس سود کم و…( می‌افتند. از این رو وقتی در حال سیگنال ‌گرفتن از یک تریدر حرفه‌ای هستید، مطمئناً با خیال راحت‌تر و بدون استرس می‌توانید ترید کنید. چرا که حداقل مطمئنید که برآیند سیگنال ‌ها مثبت است و شما ضرر نخواهید کرد.

دنیای معامله در فارکس این قابلیت را دارد که شما با سرمایه کم (حداقل 100 دلار) می‌توانید وارد معاملات شوید و سودهای منطقی به دست آورید. این فرآیند در روز، زمان کمی را از شما می‌گیرد. چرا که باید به‌محض اطلاع از سیگنال ‌ها از آن‌ها استفاده کنید.

آیا کانال مستر اسکلپر برای سود در فارکس، واقعاً کافی است؟

 شما برای موفقیت در فارکس، باید یک پروسه را طی کنید. این پروسه از چند مرحله تشکیل می‌شود. در مراحل اولیه، باید آموزش‌های خود را تکمیل و حدود یک ماه در حساب دمو به‌صورت آزمایشی فعالیت کنید. منظور از آموزش در مراحل ابتدایی، تسلط بر مقدمات فارکس است. اما آموزش روش‌ها و الگوهای تحلیل تکنیکال که اساس کار در بازارهای مالی است، زمان زیادی را از تریدرها می‌گیرد. خب مسلماً تریدرها (مخصوصاً آن‌هایی که تازه‌وارد محسوب می‌شوند) علاقه‌مند هستند، سریع به پول برسند. از این رو می‌توانید با حضور در کانال مستر اسکلپر از سیگنال‌ ها استفاده و سودهای منطقی کسب کنید. اما به‌موازات آن، آموزش‌های مختلف از جمله پرایس‌اکشن را نیز دنبال کنید. یعنی باید سیگنال ‌گرفتن، مرحله‌ای از فعالیت شما در فارکس باشد. شما با سیگنال گرفتن، روند حرفه‌ای شدن در فارکس را دنبال می‌کنید. باید حتماً خودتان آموزش‌های مهم فارکس را مسلط شوید تا رفته‌رفته از سیگنال‌ گرفتن نیز بی‌نیاز شوید!

عضویت در این کانال به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟ (به نظرم بیاد قبل ویدئو بالای صفحه)

*اگر نیاز به درآمد دوم، آن‌هم به‌صورت دلاری دارید،

*اگر به کم‌ارزش‌تر شدن روز‌به‌روز تومان نسبت به دلار واقفید،
*اگر علاقه‌مند به کسب درآمد در زمان کم با سود مناسب و معقول هستید،

*اگر رؤیاپرداز نیستید و انتظارتان از بازارهای مالی، عاقلانه و واقع‌بینانه است،

*اگر صبور هستید و می‌دانید که موفقیت یک دوی ماراتن است، نه یک دوی صد متر!

می‌توانید روی کسب درآمد از فارکس و سیگنال‌های کانال مستر اسکلپر حساب باز کنید.

عضویت در این کانال به چه کسانی پیشنهاد نمی‌شود؟

*به افراد بهانه‌گیر و افرادی که به هر دلیل نمی‌خواهند تغییر کنند،

*کسانی که فکر می‌کنند در یک‌شب می‌توانند پولدار شوند،

*کسانی که به دنبال یادگیری نیستند و به زمین و زمان معترض‌اند،

*کسانی که جزو دهک‌های بالای جامعه هستند و نیازی به درآمد دوم ندارند،

*کسانی که نمی‌توانند حداقل سرمایه را برای ورود به این بازار فراهم کنند،

*کسانی که فکر می‌کنند با دو بار تریدکردن در فارکس، ثروتشان در حد وارن بافت و ایلان ماسک می‌شود،

این افراد می‌توانند زمان و انرژی خود را صرف چیزهای دیگری کنند!

تبریک می‌گوییم. شما جزو درصد کمی از افرادی هستید که تغییر را انتخاب می‌کنید. باور کنید 90 درصد افرادی که این صفحه را دیده اند تا اینجای مطلب را نخوانده‌اند، بلکه به دنبال مطالب زرد! رفته‌اند.

در صورت عضونشدن در کانال مستر اسکلپر چه چیزی را از دست می‌دهید؟

 دوباره به‌عنوان این صفحه برمی‌گردیم. سیگنال می‌تواند شروع تغییرات باشد. تغییراتی که تأثیر قابل‌ملاحظه‌ای در زندگی شما داشته باشند. حال اگر شما عضو کانال مستر اسکلپر نشوید، شاید این تغییرات را از دست بدهید.

خیلی‌ها صرفاً به دلیل هیجانی که در سال 99 در عموم مردم برای حضور در بورس به وجود آمد، با کمترین اطلاعات، وارد آن شدند و طبیعتاً ضرر دیدند. اما آشنایی با بازارهای مالی سبب شد متوجه شوند بین همه بازارهای مالی، فارکس معتبرتر است. از این رو ضرر در بورس، عبرتی برای آن‌ها شد تا در فارکس بهتر عمل کنند و اکنون می‌توانند از آن، سودهای منطقی ببرند.  

 پس قطعا عضوشدن در این کانال، از عضونشدن در آن بهتر است! شما یاد میگیرید که چگونه در حداقل زمان ممکن سودهای منطقی به دست آورید.

برایان تریسی در کتاب “بهانه‌تراشی ممنوع” جمله جالبی دارد. “بهانه‌ها پایانی ندارند!” شما می‌توانید برای عضو نشدن، بهانه‌هایی مختلفی بیاورید. خودتان‌ هم خوب می دانید که این‌ها صرفاً (بهانه) هستند.

طبق نتایجی که از سیگنال‌های مستر اسکلپر داریم و تمام آن‌ها در دسترس است، وین‌ریت سیگنال ‌ها (یعنی احتمال سودده بودن سیگنال‌ ها)، حدود 90 درصد است. یعنی از هر 10 سیگنال، 9 تا از آن‌ها سودده هستند و فقط یکی ضررده بوده که تأییدکننده مثبت‌بودن برآیند کلی آن‌ها است.

 دوره رایگان آموزش فارکس

ما یک دوره رایگان برای علاقه‌مندان و مبتدیان فارکس تهیه کرده‌ایم که به‌طور کامل، مقدمات اصلی برای فعالیت در فارکس را تشریح کرده‌ایم. با دیدن این دوره آموزشی، می‌توانید علاوه بر یادگیری مقدمات فارکس به زبان ساده، معاملات خود را در فارکس هم انجام دهید.

سوالات متداول

*سیگنال های فارکس مستر اسکلپر قابل اعتماد است؟

این سیگنال ها توسط برترین متخصصین بازار ایران گردآوری، پالایش و در اخطیار شما قرار داده خواهند شد.

*میزان پیپ هفتگی در این سیگنال ها چقدر می باشد؟

در هفته می توانید بالا 500 پیپ سود کنید.

*چگونه به سیگنال ‌ها دسترسی داشته باشم؟

کافی است در کانال VIP مستر اسکلپر عضو شوید. سیگنال ‌ها به‌صورت روزانه و با جزئیات ارائه می‌شود.

*چگونه از سیگنال‌ ها استفاده کنیم؟

باید بر اساس توصیه‌های تحلیلگر، نقاط حدضرر و حد سود را مشخص کنید.

*چه تضمینی وجود دارد که ضرر نکنم؟

 اگر مدیریت سرمایه نداشته باشید، خود وارن بافت هم به شما سیگنال بدهد، حتماً در فارکس متضرر می‌شوید. ضمانت موفقیت در فارکس، مدیریت سرمایه و به‌موقع استفاده کردن از سیگنال ‌ها است.

*من هیچ‌چیزی از فارکس نمی‌دانم. چه مدت طول می‌کشد تا به پول برسم؟

اگر باانگیزه باشید، می‌توانید در مدت‌زمان کوتاه (در حدود یک هفته) مقدمات و اصول فارکس را یاد بگیرید و سپس حدود یک ماه باید در حساب آزمایشی (دمو) فعالیت کنید. بعد از آن باید وارد حساب واقعی (ریل) شوید و روی پول واقعیتان معامله کنید.

*من کارمندم و از ساعت 9 تا 5 بعدازظهر در اداره هستم. حدود دو ساعت هم در طول روز صرف رفت و برگشت از خانه به محل کارم می‌شود. آیا امکان فعالیت من در فارکس وجود دارد؟

شما باید به‌محض ارائه سیگنال توسط تحلیلگر، آن را در پلتفرم معاملاتی خود وارد کنید. ازآنجایی‌که سیگنال با توضیحات کامل است، زمان آن‌چنانی از شما نمی‌گیرد. از این رو کارمندان و دیگر اقشار جامعه نیز این امکان را دارند که از این سیگنال ‌ها بهره‌مند شوند. به‌شرط آنکه همواره به اینترنت و پلتفرم معاملاتی دسترسی داشته باشند.

*با عضویت در کانال VIP مستر اسکلپر، چقدر سود می‌کنم؟

اگر دقیقا بر اساس توصیه‌های مستر اسکلپر معامله کنید،  ماهانه بین 5 تا 10 درصد سود خواهید کرد. برآیند شما نیز مثبت خواهد بود.

با این تفاسیر بهتر است وقت را هدر ندهیم! با کلیک روی اینجا (لینک کانال پشتیبانی) و یا اینجا (لینک سایت) می‌توانید هم در مورد نحوه کار کانال و هم در مورد خرید آن اطلاعات کامل را کسب کنید.

 

با این تفاسیر، اگر باز هم برای ورود به مجموعه مستر اسکلپر مردد هستید در نظر داشته باشید که بلاگ سایت مستر اسکلپر مطالب مهم و مفیدی در حوزه‌های مختلف فارکس از آموزش تا تحلیل تکنیکال را ارائه کرده است.

4.8/5 - (18 امتیاز)