اخبار فارکس 20 بهمن 1401 : همه چشم ها به لندن دوخته شده!

اخبار فارکس 20 بهمن 1401

در مورد اخبار فارکس برای امروز 20 بهمن 1401 (9 فوریه 2023 ) باید به جلسه شورای اتحادیه اروپا و ادعای بیکاری هفتگی امریکا اشاره کرد. اما قبل از آن اجازه دهید به صورت تکنیکال نمودار طلا را بررسی کنیم. شاخص قدرت نسبی 14 روزه (RSI) بهبود تدریجی خود را گسترش می دهد، اما همچنان در زیر خط وسط اندیکاتور باقی مانده و نشان می دهد که همه چیز به نفع فروشندگان است. سطح 1880 یک مقاومت قوی است که اگر شکسته شود انتظار داریم تا سطح 1900 دلاری نیز برود. میانگین متحرک 21 روزه (DMA) سطح 1912 دلاری را نشان میدهد. برعکس آن نیز محتمل است. سطوح حمایتی 1870 و 1860 هم می توانند نقاط خوبی برای پوزیشن باشند.

امروز مهم ترین خبر، سخنرانی در مورد قوانین بانک مرکزی انگلیس است که ساعت 13:15 منتشر می شود. این خبر قطعا روی پوند تاثیر زیادی دارد. توصیه میکنیم حتما با کانال مستر اسکلپر همراه باشید تا اخبار مهم در مورد فارکس را به موقع بخوانید.

برای تریدرهایی که روی یورو ترید می کنند نیز امروز شورای اتحادیه اروپا جلسه مهمی برگزار خواهد کرد که باز هم توصیه میکنیم حتما اخبار آن را پیگیری کنید. سخنرانی دی گویندوس عضو بانک مرکزی اروپا ساعت 9:30 شب منتشر میشود که قاعدتا چکیده ای از تصمیمات جلسه امروز است. در ضمن در مورد شاخص هزینه مصرف کننده آلمان و شاخص قیمت مصرف کننده آلمان باید گفت انتظار داریم آمار به گونه ای باشد که یورو تقویت شود.
علاوه بر آن ادعای بیکاری مهم ترین خبر برای دلار و طلا است. ادعای بیکاری شاخصی است که هفتگی منتشر می شود و نشان دهنده تعداد افرادی است که در هفته گذشته درخواست بیمه بیکاری داده اند. آن را با NFP اشتباه نگیرید. این خبر ساعت 17 منتشر می شود و ممکن است نوسانات کوتاه مدتی در بازار ایجاد کند.

پیشنهادی:   اخبار فارکس: آخرِ هفته کم‌ خبر!

منابع : forexfactory.com
fxstreet.com
رد مسئولیت: مستر اسکلپر مطالب این مقاله را که از دوسایت بالا بازنشر یافته اند رد یا تایید نمی کند. اگر نیازمند سیگنال فارکس هستید، کافی است در کانال VIP ما عضو شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

مقالات پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *