اخبار فارکس 10 بهمن 1401 : این هفته منتظر خبرهای نرخ بهره باشید!

اخبار فارکس 10 بهمن 1401

این هفته همه نگاه ها به اخبار فدرال رزرو و هم چنین بازگشت تریدرهای چینی از تعطیلات است. از طرفی شاخص GDP  نیز تاثیر گذار خواهد بود و نرخ های بهره کشورهای مختلف هم منتشر خواهد شد.

از لحاظ تحلیل تکنیکال می توان گفت سطح 1917 دلار، یک حمایت قوی است. فیبوناچی 61.8 درصد در یک هفته نشان می دهد احتمال رشد قیمت بسیار زیادتر است. از این رو شاهد ریزش از حمایت 1917 باشیم، هدف احتمالی فروشندگان طلا حمایت 1900 دلاری باشد. اما باید با مدیریت سرمایه به دنیال این سل طلایی! باشید.

اما اگر افزایش قیمت تا 1937 دلار نیز برسد، سطح 1950 دلاری نیز امکان پذیر است. چرا که سطح 1937 دلار می تواند یک مقاومت مقطعی باشد که در صورت شکسته شدن، بازار می تواند روند صعودی خود را ادامه دهد. از انجاییکه هفته گذشته، شاهد نزول قیمت طلا بودیم می توان حدس زد این بار همه به فکر خرید باشند!

امروز 10 بهمن 1401 خبر خاصی در مورد جفت ارزها نداریم. شاید خبر قیمت مصرف کننده که به صورت سالانه منتشر می شود روی جفت ارز EUR/USD تاثیر زیادی داشته باشد و قیمت این ارز یک سوپر کندل را تجربه کند. این اخبار حدود ساعت 11:30 دقیقه منتشر می شوند. پی شبینی می کنیم اخبار امروز در مورد شاخص های تجاری در اروپا ممکن است باعث تضعیف یورو شود. این هفته خبرهای خیلی مهمی در حوزه نرخ های بهره داریم که به موقع در مورد آنها نیز مطالب مختلف را اطلاع رسانی می کنیم.

این اخبار فارکس و مطالب تحلیلی از سایت های معتبر فارکسی استخراج می شوند. هدف ما از انتشار آنها اطلاع رسانی است. از این رو به هیچ عنوان آنها را نمی توان سیگنال خرید و فروش در نظر گرفت. مجموعه مستر اسکلپر در رسانه تلگرامی سیگنال دهی می کند. اگر نیازمند سیگنال فارکس هستید، کافی است در کانال VIP ما عضو شوید.

پیشنهادی:   اخبار فارکس 8 فروردین 1402 : سنتیمنت بازار ریسک پذیرتر شده و سیاست های بانک ها نیز انبساطی به نظر میرسد!

منابع:
forexfactory.com
fxstreet.com

مقالات پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *