اخبار فارکس 17 اسفند 1401 : امروز پرخبرترین روز هفته است!

معرفی جفت ارز یورو به دلار

امروز 8 مارس 1401 پرخبرترین روز هفته است. ساعت 13:30 خانم لاگارد رئیس بانک مرکزی اروپا سخنرانی خواهد داشت که قاعدتا لحن او برای تریدرهایی که روی یورو معامله میکنند، حائز اهمیت است. اما خبرهای مهم، امروز عصر مخابره می شوند. ساعت 16:45 شاخص ADP یا همان تغییر میزان استخدام نیرو در بخش های غیرکشاورزی منتشر می شود. اگر میزان این شاخص از 195 هزار نفر بیشتر باشد، برای دلار خوب است و می تواند فرصت های خوبی برای فروش ایجاد کند.

ساعت 18:30 برای دلار کانادا دو خبر بسیار مهم داریم. نرخ بهره و نرخ بهره کوتاه مدت (نرخ شبانه) در این ساعت منتشر می‌شوند که بسیار مهم هستند. در همین ساعت خبر ایجاد موقعیت های شغلی جدید ایالات متحده آمریکا در ماه گذشته را داریم که جزو اخبار بسیار مهم است. اگر عدد منتشر شده از 10.61 میلیون کار بیشتر باشد که احتمالا هم همینگونه هست، باز هم برای دلار آمریکا خوب خواهد بود. اما در ادامه سخنرانی آقای پاول باز هم ساعت 18:30 کنفرانس خبری و سخنرانی ایشان را خواهیم داشت. به طور کلی امشب اخبار بسیار مهمی داریم و بهتر است در این ساعات ترید نکنید. بارها تاکید کرده ایم که ترید در تایم خبر به خاطر اسپرد بسیار بالای بروکرها، خیلی سودده نیست. بلکه اجازه دهید 10 دقیقه از خبر بگذرد تا آرامش به بازار برگردد. در برخی از مواقع اخبار، به طور کلی روند بازار را تغییر می دهند. البته خبرهای امروز به احتمال زیاد این قدرت را نداشته باشند. به جز سخنرانی آقای پاول، بقیه اخبار ممکن است سوپر کندل هایی ایجاد کنند. اما به احتمال زیاد بازار به نقطه قبل از خبر برگردد! در مورد شاخص دلار هم باید گفت که در حال حاضر این شاخص در اطراف نرخ 104.3 است. مقاومت بعدی 105.35 و حمایت قوی 103.45 خواهد بود.

پیشنهادی:   اخبار فارکس 17 بهمن 1401 : طلا برای کاهش قیمت تا سطح 1849 دلاری خیز برداشته؟!

منابع : forexfactory.com

fxstreet.com

رد مسئولیت: مستر اسکلپر مطالب این مقاله را که از دو سایت بالا بازنشر یافته اند رد یا تایید نمی کند. سیگنالهای ما صرفا در کانال تلگرامی مستر اسکلپر قابل دسترسی هستند.

مقالات پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *