اخبار فارکس 5 بهمن 1401: طلا ممکن است حمایت 1900 دلاری را لمس کند.

تحلیل امروز طلا

اگر چه امروز خبر مهمی در مورد دلار آمریکا نداریم، اما خبرهای تاثیرگذاری روی دلار کانادا مخابره خواهد شد که به خاطر همبستگی شدید ارز این کشور با همسایه جنوبی‌اش، می تواند روی دلار امریکا هم تاثیرگذار باشد.امروز اخباری در حوزه نرخ بهره کشور کانادا منتشر می شود و در طول روز هم کنفرانس های خبری برای بانک مرکزی را خواهیم داشت. لحن سخنرانان بسیار مهم خواهد بود.

از طرفی بامداد امروز خبر کاهش CPI نیوزیلند باعث تضعیف این ارز شد. تورم سالانه استرالیا هم کاهش داشت و از این رو شاهد افت کوتاه مدت این ارز خواهیم بود. PPI بریتانیا نیز رشد داشت که سبب شد قیمت این ارز صعود خوبی داشته باشد. خبر خوب برای دوستان یورو هم این است که IFO (شاخص شرایط کسب و کار المان ) با رشد همراه بوده و از این رو می توان امیدوار بود یورو نیز رشد خوبی را تجربه کند. اما فردا روز بسیار مهمی برای دلار آمریکا و به طبع طلا خواهد بود. به همین دلیل اکیدا توصیه می کنیم فردا به اخبار توجه کنید.

از لحاظ تکنیکال و در مورد XAUUSD نیز می توان گفت اگر قیمت به زیر 1920 برسد، می توان پیشروی آن تا مرز1911 و 1900 را نیز متصور شد. اما اگر قیمت بتواند به بالای سطح 1940 حرکت کند، احتمالا به مقاومت قوی 1944 خواهد خورد.

آنچه در این مقاله تشریح شد تحلیل ها و اخباری است که از سایت های معتبر ForexFactory.com و FxStreet.com استخراج شده و فقط در سایت مستر اسکلپر بازنشر شده اند. از این رو مجموعه مستراسکلپر به هیچ وجه مطالب آن را تایید را رد نمی کند. سیگنال های ارائه شده توسط تریدرمجموعه مستر اسکلپر صرفا در کانال VIP منتشر میشود. اگر نیازمند سیگنال فارکس هستید، کافی است در کانال VIP ما عضو شوید.

5/5 - (1 امتیاز)
پیشنهادی:   پیش بینی قیمت طلا: همه منتظر خبر CPI هستند!

مقالات پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *