تحلیل طلا فارکس : قلعه 1900 دلار امشب تسخیر می‌ شود؟

تحلیل طلا فارکس با استفاده از اندیکاتور میانگین متحرک شیب دار

هیچ چیز از نظر فنی برای قیمت طلا تغییر نکرده است. از این رو احتمال رشد قیمت طلا همچنان وجود دارد. خریداران امیدوار به رشد قیمت از سطح 1881 دلار هستند که به نظر می رسد حتما این اتفاق امروز می افتد. سطح1900 دلاری مهم ترین موضوع امروزخواهد بود. باید ببینیم که فردا و پس از خبرهایی که منتشر می‌شود، چه اتفاقاتی برای طلا خواهد افتاد؟

تحلیل طلا فارکس با استفاده از اندیکاتور میانگین متحرک شیب دار

از لحاظ تکنیکال نیز میانگین متحرک شیب دار (DMA) 50 روزه، موفق شد روز سه شنبه (دیروز 20 دی 1401) بالاتر از DMA 200 روزه قرار بگیرد.. از این رو همه چیز به نظر برای افزایش قیمت طلا آماده است.

به نظر می‌رسد که نوسان قیمت طلا حول و حوش 1880 باشد. پایین ترین قیمت را احتمالاً روز جمعه و نزدیک سطح 1865 دلار خواهیم دید.سطح مقاومتی1850 دلار باعث خواهد شد که طلا در کانال 1860 نوسانات مختلف داشته باشد.

اگر چه 21 دی 1401 روز کم خبری برای طلا و دلار آمریکا محسوب می‌شود، اما فردا خبرهای مهم و تأثیرگذاری مخابره خواهد شد. خبرهای مهمی که قطعاً روی طلا نیز تأثیرگذار خواهند بود. در کانال‌های عمومی و VIP مستر اسکلپر، تقویم اقتصادی به صورت روزانه و با نشان دادن اهمیت خبر و تأثیرگذاری آن روی بازار منتشر خواهد شد.

تأکید می‌کنیم که آنچه به عنوان مقالات تحلیل طلا فارکس عنوان می‌شود صرفاً اطلاعاتی است که از سایت fxstreet استخراج شده است و ‌به هیچ عنوان به معنای سیگنال خرید یا فروش نیست. مجموعه مستر اسکلپر فقط از یک کانال ارتباطی در پیامرسان تلگرام، سیگنال های خود را ارائه می دهد. اگر تمایل دارید از سیگنال های اسکلپ مستر اسکلپر بهره مند شوید، کافی است با ثبت نام در سایت، مراحل عضویت را در عرض چند دقیقه طی کنید. به دلیل اهمیت کسب درآمد دلاری، لازم است حتما ترید در دنیای فارکس را به عنوان یک گزینه هوشمندانه انتخاب کنید. اگر نیازمند سیگنال فارکس هستید، کافی است در کانال VIP ما عضو شوید.

پیشنهادی:   اخبار فارکس 27 دی 1401 : قیمت طلا قبل از صعود به سمت 1929، اصلاح یا رنج میشود!

منبع: fxstreet.com

مقالات پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *