اخبار فارکس: نگاه طلا به سطح 2000دلاری!

اخبار فارکس 30 دی 1401

شرایط مارکت به گونه ای است که می توان گفت که کنترل بازار در دست خریداران است. هرچند که شرایط اشباع خرید نیز کاملا محرز است. به نطر نمیرسد که فدرال رزرو فعلا قصد داشته باشد که نرخ بهره را افزایش دهد. هر چند که به نظر میرسد در پایان این هفته و در واقع پایان ماه میلادی، سیاست های بانک مرکزی آمریکا تغییراتی داشته باشد. به طور کلی پیش بینی ها حکایت از این دارد که سرمایه گذاران به افزایش طلا خوشبین هستند و باید منتظر بای‌های طلایی باشیم!

انچه باعث شرایط فعلی برای طلا شده است مشخص نشدن وضعیت برخی از بانک های ایالات متحده است. هنوز برخی از بانک ها شرایط پایداری ندارند! روز جمعه 24 مارس 2023 شاخص های مختلفی ارائه شد که به رشد دلار و نزول طلا انجامید. در هفته پیش رو اصلی ترین مقاومت سطح 2034 دلاری است که در صورت شکسته شدن می توان به سطح 2075 دلار نیز خوشبین بود.

در مورد جفت ارز یورودلار نیز روند صعودی را پیش بینی می کنیم. از طرفی اخباری مبنی بر افزایش نرخ بهره بانک مرکزی اروپا داریم که قاعدتا به تقویت یورو کمک خواهد کرد. در هفته اخر ماه مارس میلادی نیز با شما همراه خواهیم بود و سیگنال های سودده تیم تریدرهای مستراسکلپر را خواهیم زد.

اگر نگاهی به چارت طلا در تایم فریم هفتکی بزنیم میبینم که طلا محدوده مقاومتی 1880 تا 1920 را با قدرت شکست و حالا منتطر رشد آن تا 2020 هم هستیم. در هفته پیش رو نیز روز جمعه اخبار بسیار مهمی از جمله PCE ایالات متحده را داریم.

پیشنهادی:   اخبار فارکس 9 اسفند 1401 : شاید ساعت 18:30 بازار از این حالت در بیاید!

منابع : forexfactory.com

fxstreet.com

رد مسئولیت: مستر اسکلپر مطالب این مقاله را که از دو سایت بالا بازنشر یافته اند رد یا تایید نمی کند . سیگنالهای ما صرفا در کانال تلگرامی مستر اسکلپر قابل دسترسی هستند. برای دسترسی به این سیگنال‌ها کافی است در پیامرسان تلگرام به آیدی MrScalperSup@ پیام دهید.

مقالات پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *