اخبار فارکس 2 اسفند 1401 : طلا روند نزولی خود را از سر گرفت.

اخبار فارکس 2 اسفند 1401

امروز 21 فوریه 2023 پرخبرترین روز هفته است و چندین خبر مهم می توانند روند بازارها را دستخوش تغییر کنند. شاخص قدرت خرید شرکت های خدماتی فرانسه و المان حدود ساعت 11:45 دقیقه منتشر میشوند. ساعت 12 و 13 نیز شاخص قدرت خرید کارخانه ها به ترتیب در آلمان و انگستان را داریم. این خبرها برای کوتاه مدت روی یورو و پوند تاثیرگذارند.

روز اقتصادی مهمی هم برای آمریکای شمالی داریم. ساعت 17 شاخص CPI کانادا منتشر می شود که برای تریدرهایی که روی دلار کانادا معامله می کنند بسیار حائز اهمیت است. مهمترین خبر روز هم ساعت 18:15 در مورد شاخص قدرت خرید شرکت های خدماتی در ایالات متحده است که می تواند برای کوتاه مدت روند بازار را تغییر دهد. شاخص فروش خانه های موجود در آمریکا نیز ساعت 18:30 اعلام می شود. به طور کلی روز پر خبری است و باید با نهایت دقت و مدیریت سرمایه ترید کنید.

مثل همیشه در مورد طلا نیز تحلیل کوتاهی خواهیم داشت. طلا در هنگام نگارش این مقاله روی سطح 1838 در حال نوسان است. اگر سطوح حمایتی 1830 و 1825 دلاری شکسته شوند، حتی می توان به سطوح 1819 و 1810 نیز امیدوار بود. از طرف دیگر، پوزیشن بای نیاز به پذیرش بالاتر از سطح روانی 1850 دلار دارد که در صورت شکست می‌توان به حرکت جدید به سمت میانگین متحرک 50 روزه (DMA) یعنی سطح 1864 دلار نیز فکر کرد. البته به نظر میرسد که این اهداف تا پایان هفته تاچ نشوند. البته روز پنج شنبه نیز روز بسیار مهمی است و اخبار مختلفی وجود دارد که می تواند بازار را به اهداف گفته شده، نزدیک کند. علی ایها الحال به نظر میرسد بازار نزولی است و اگر با مدیریت سرمایه پوزیشن سل بگیرید احتمال سود بالاست.

پیشنهادی:   اخبار فارکس 11 بهمن 1401: XAU/USD همچنان در مسیر رسیدن به 1911 دلار قرار دارد.

منابع : forexfactory.com

fxstreet.com

رد مسئولیت: مستر اسکلپر مطالب این مقاله را که از دو سایت بالا بازنشر یافته اند رد یا تایید نمی کند . سیگنالهای ما صرفا در کانال تلگرامی مستر اسکلپر قابل دسترسی هستند.

مقالات پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *