اخبار فارکس 1 اسفند 1401 : تعطیلی بانک های آمریکا و کانادا!

اخبار فارکس 1 اسفند 1401

امروز 20 فوریه 2023 آغاز سومین هفته معاملاتی در ماه جاری میلادی است. به جز خبر شاخص اطمنان مصرف کننده برای منطقه یورو، خبر خاصی نداریم. شاخص اعتماد مصرف کننده در واقع شاخصی برای اندازه‌گیری میزان خوش‌بینی مصرف‌کنندگان نسبت به شرایط اقتصادی جامعه است. یک پرسشنامه مفصل بین سرپرستان خانوار و برخی از مدیران شرکت های کوچک داده می شود تا با توجه به شرایط، نظرات و دیدگاهشان را در مورد آینده اقتصادی توضیح دهند. این شاخص برای منطقه یورو ماهانه منتشر می شود و یکی از معیارهای اقتصادی بسیار مهم در همه کشورها به‌حساب می‌آید. این شاخص در واقع اطمینان هر فرد در مورد پایدار ماندن درآمدهای خود را معین می کند.

از طرفی هر سال سومین دوشنبه ماه فوریه، به عنوان روز رئیس جمهور در ایالات متحده شناخته می شود. این روز رسما در ایالت های مختلف تعطیل است و به مناسبت سالروز تولد جرج واشینگتن، اولین رئیس جمهور آمریکا، مراسم های دولتی مختلفی برگزار می شود. از طرفی هر سال سومین دوشنبه فوریه در کانادا، روز خانواده نام‌گذاری شده و در 5 استان اقتصادی و صنعتی (انتاریو،بریتیش کلمبیا، آلبرتا، ساسکاچوان و نیوبرانزویک) تعطیل رسمی است. کانادا کلا 10 استان دارد و وقتی 5 استان مهم آن تعطیل است، تقریبا همه کشور تعطیل محسوب می‌شود. پس امروز بانک های کانادا و آمریکا تعطیل هستند و نوسانات بسیار کمی روی دلار این دو کشور شاهد خواهیم بود. حتی می توانید امروز ترید نکنید. اما همه اخبار مهم، فردا منتشر می شوند که در مقاله مربوطه، بیشتر توضیح خواهیم دارد. در مورد طلا باید گفت سطح مقاومتی، 1853 (میانگین متحرک 50 روزه) و سطح حمایتی 1825 دلار خواهد بود. احتمال ریزش قیمت از 1853 دلار را داریم که باید ببینیم تا پایان امروز اتفاق می‌افتد یا نه.

پیشنهادی:   اخبار فارکس 26 بهمن 1401 : طلا روند نزولی خود به سمت 1825 دلار را از سر گرفته است!

منابع : forexfactory.com 

fxstreet.com

رد مسئولیت: مستر اسکلپر مطالب این مقاله را که از دو سایت بالا بازنشر یافته اند رد یا تایید نمی کند. سیگنالهای ما صرفا در کانال تلگرامی مستر اسکلپر قابل دسترسی هستند.

مقالات پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *