اخبار فارکس 6 بهمن 1401 : سرمایه‌ گذاران در آستانه انتشار تولید ناخالص داخلی ایالات متحده (GDP) نگران هستند!

اخبار امروز فارکس

قیمت طلا در تلاش است تا مقاومت قوی 1950 دلاری را لمس کند. زیرا نگرانی ها نسبت به عدد شاخص تولید ناخالص داخلی ایالات متحده افزایش یافته و خریداران فعلا در جایگاه قدرت هستند! هر چند فشار فروشندگان نیز زیاد است! به طور کلی سرمایه‌گذاران در آستانه انتشار تولید ناخالص داخلی ایالات متحده (GDP) و سایر داده‌های مهم اقتصادی نگران هستند و با کمی ترس و تردید ترید می کنند! طبق پیش‌بینی‌ها، انتظار می‌رود تولید ناخالص داخلی ایالات متحده به 2.6٪ از انتشار قبلی 3.2٪ کاهش یابد.

از طرفی بازدهی 10 ساله خزانه داری ایالات متحده به نزدیک 3.44 درصد کاهش یافته است. از طرفی فدرال رزرو قبلاً سیاست های پولی خود را به میزان قابل توجهی تشدید کرده است.

قیمت طلا در حال تشکیل الگوی نمودار پرچم صعودی در تایم فریم ساعتی است که نشان دهنده ادامه حرکت صعودی است.  شاخص قدرت نسبی (RSI) (14) در محدوده صعودی 60.00-80.00 در نوسان است که نشان دهنده صعود بیشتر در آینده است.

تحلیل طلا ساعتی

پس به طور کلی در مورد اخبار فارکس 6 بهمن 1401 (26 ژانویه 2023) باید گفت راس ساعت 17 شاخص GDP را برای آمریکا داریم. خبر فوق العاده مهم است و امکان نوسان بزرگ وجود دارد. به جز این خبر،

  • شاخص اصلی ارزش کلی کالاهای خریداری شده توسط کارخانه ها
  • ادعای بیکاری
  • و گزارش فروش خانه های نوساز

هم اخبار مهمی هستند که غروب پنج شنبه منتشر می شوند.

از طرفی اخبار ضد و نقیضی در مورد جنگ اوکراین هم شنیده می شود. به نقل از رویترز، اوکراین هشدار حمله هوایی را اعلام کرده است. از این رو حتما حواستان را جمع کنید تا در صورت اخبار تاثیر گذار، معاملات خود را مدیریت کنید.

پیشنهادی:   پیش بینی قیمت طلا: به نظر رشد قیمت طلا هم چنان ادامه دارد. 1880 یک سطح مقاومتی قوی است.

تمام مطالب این مقاله از سایت های معتبر فارکسی استخراج شده و مجموعه مستراسکلپر آنها را رد یا تایید نمی کند. اگر نیازمند سیگنال فارکس هستید، کافی است در کانال VIP ما عضو شوید.

منابع: forexfactory.com
fxstreet.com

مقالات پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *