اخبار فارکس 19 اسفند 1401 : همه چشمها به آمریکای شمالی است!

اخبار فارکس طلا امروز

امروز 10 مارس 2023 نیز مانند چهارشنبه، روز پرخبر و مهمی است. گزارش قوانین مالی بانک مرکزی ژاپن در بامداد امروز منتشر شد. از طرفی نشست خبری مسئولین و روسای بانک مرکزی ژاپن هم برگزار میشود که قطعا لحن آنها بسیار مهم و تعیین کننده است. اما خبر مهم برای تریدرهایی که روی GBP ترید می کنند، راس ساعت 10:30 منتشر می شود. شاخص تولید ناخالص ملی (GDP) ماهیانه بریتانیا به احتمال زیاد مثبت باشد که قطعا برای این ارز، خوب خواهد بود.

اما اصل اخبار در آمریکای شمالی است. ساعت 17 نرخ بیکاری و نرخ تغییر استخدام برای کانادا منتشر می‌شود. پیش بینی کارشناسان این است که هر دو نرخ پایین تر از حد انتظار باشند و آخر هفته خوبی برای دلار کانادا نباشد. در همین ساعت نرخ بیکاری آمریکا و میانگین درآمد ساعتی (به صورت ماهیانه) نیز منتشر می شوند که پیش بینی ها از عدم تغییر در عدد آنها حکایت دارند. همانطور که میدانید اولین جمعه هر ماه میلادی، شاخص NFP یا همان میزان استخدام نیروی کار در بخش های غیرکشاورزی در ماه گذشته منتشر می شود. به چارت زیر نگاه کنید و ببنید که این خبر چه سوپرکندلی ایجاد کرده است!

nfp

به همین دلیل امروز عصر نیز احتمال می دهیم یک سوپر کندل حداقل 100 پیپی داشته باشیم. احتمال اینکه عدد این شاخص از 206 هزار نفر ( عد پیش بینی شده) بیشتر باشد، بسیار زیاد است. ماه ژانویه نیم میلیون نفر در امریکا (در بخش غیر کشاورزی) استخدام شدند و انتظار داریم در ماه فوریه، تعداد استخدامی ها بیشتر باشد. پس به احتمال زیاد شاهد سقوط بیشتر طلا و تقویت دلار خواهیم بود. باید منتظر ماند و مدیریت سرمایه را فراموش نکرد.

پیشنهادی:   اخبار فارکس 25 بهمن 1401 : بازار منتظر تورم آمریکاست!

منابع : forexfactory.com

fxstreet.com

رد مسئولیت: مستر اسکلپر مطالب این مقاله را که از دو سایت بالا بازنشر یافته اند رد یا تایید نمی کند . سیگنالهای ما صرفا در کانال تلگرامی مستر اسکلپر قابل دسترسی هستند.

مقالات پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *