قوانین و مقررات

مستر اسکلپر مجموعه‌ای معتبر در حوزه سیگنال دهی بازارهای مالی است که تابع قوانین و مقررات کشور (قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده) است.

قوانین و مقررات زیر برای همه اعضای سایت مستر اسکلپر لازم‌الاجرا است و تمام حقوق آن، محفوظ است. استفاده‌کنندگان از محتوای سایت، ملزم به رعایت قوانین اخلاقی و حق کپی‌رایت هستند.

1-ورود کاربر به وب‏‌سایت و استفاده از خدمات ارائه‌شده در آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از تمامی سرویس‌‏ها و خدمات است.

2-در صورتی که در قوانین و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر خواهد شد. کاربر توافق می‏‌کند که استفاده از سایت، به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

3-مجموعه مستر اسکلپر به حریم خصوصی افرادی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام می‌گذارد.

4-کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده مطالب یا هر یک از خدمات با مقاصد تجاری و بدون اجازه از مدیران مجموعه مستر اسکلپر نیستند و کلیه این حقوق محفوظ است. مستر اسکلپر این حق را دارد که خدمات خود را برای افرادی که به قوانین سایت احترام نمی‌گذارند، متوقف کند.

5-تمامی مطالب ارائه‌شده در سایت و خدمات مربوط به آن، صرفاً جنبه آموزشی دارد. هرگونه فعالیت در بازارهای مالی باید با آموزش و تجربه همراه باشد که برعهده خود کاربر است و  مجموعه مستر اسکلپر، هیچ مسئولیتی نسبت به آن ندارد.